title image

Kontakty

Ozvěte se nám

rezervujte si termín

U nás je krása doma!
Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě!

Recepce:

+420 731 077 486

 

Kosmetika:

+420 603 583 191

Mirka
kosmetická specialistka

Moje dlouholeté zkušenosti v oboru kosmetiky podtrhuje školení a zahraniční certifikáty. Ke klientům přistupuji s osobitým stylem a samotnému ošetření vždy předchází konzultace a výběr optimální metody ošetření. Díky mnohaleté praxi dokáži nabídnout optimální řešení pro vaši pleť. Pracuji pouze se špičkovou kosmetikou světově proslulých značek. V oboru jdu vlastní cestou a nejlepší odměnou je pro mě řada mých spokojených klientů.

Petra
kadeřnice

Mojí hlavní předností je láska k řemeslu a praktičnost střihů.

Praxi mám 10 let a absolvovala jsem mnoho školení od světových značek jako Oribe, Schwarzkopf professionel a Loreal professionel. Specializuji se na proměny a praktické střihy. Baví mě módní trendy a neustále hledám novou inspiraci.

Řídím se heslem: „Nestačí být pouze dobrým kadeřníkem, ale je nutno být také odborníkem a psychologem, dbajícím na čistotu a důvěru k dobře odvedené práci.“

Eliška
manikúura / kosmetika

Má práce je zároveň mou zálibou a koníčkem. Své profesi se plně věnuji již 11 let. Mimo manikúry a modeláže nehtů se věnuji perfektní úpravě obočí, permanentnímu prodlužovaní řas, líčení a epilaci. Ráda sleduji nové trendy a získávám nové zkušenosti v oboru. Pravidelně absolvuji špičkové školení vyhlášených světových značek.

Nikola
kadeřnice

Moji profesi dělám už 9 let. Práce s lidmi mě velice naplňuje a dělám jí ráda. Ve svém oboru se neustále zaškoluji a zdokonaluji. Nejraději mám přirozené a look barvení, melírování a tónování, ale nebráním se i výstřednějším novým trendům .Ráda vymýšlím nové střihy tak, aby zákazník byl vždy spokojen. Už 8 let prodlužuji vlasy nejšetrnější metodou na trhu Bond + a Bond fix.

Naše adresa

Kde nás najdete

Beauty Bar se nachází v Brně na ulici Údolní 18